08/05/10 08:58

Игуаин и Роналдо герои за Реал в Сан Франциско

С попадения на Гонсало Игуаин и Кристиано Роналдо в последния половин час Реал Мадрид не само се спаси от загуба от мексиканския Америка, но и успя да победи с 3:2 в приятелска среща, играна в Сан Франциско. Двубоят, който е част от подготвителния лагер на испанския тим в САЩ, започна по-добре за възпитаниците на Жозе Моуриньо и Серхио Каналес даде преднина на белия балет в 35-ата минута след добро двойно подаване с Роналдо. След почивката обаче палачинката се обърна и Америка вкара два гола за само седем минути чрез Ескеда и Висенте Санчес 54-...