08/05/10 23:44

ЦСКА се спаси от резил срещу Клифтънвил, чака жребия за ЛЕ

ЦСКА без малко да запише срамна загуба от аматьорите от Клифтънвил при гостуването си в Белфаст. „Червените” спечелиха реванша с 2:1 и след 5:1 общ резултат продължават напред в четвъртия предварителен кръг в Лига Европа. Точни за „армейците” бяха Томи Костадинов (85’) и Маркиньос (88’). За домакините пък вкара Бойс (42’). Почти през цялото второ полувреме пък футболистите на Павел Дочев играха с човек повече. Състезателите на ЦСКА започнаха двубоя изключително разконцентрирано, явно успокоени от изхода от първата среща в София, която взеха ...