08/08/10 09:48

България ще играе за бронзовите медали на Балканиадата по волейбол за юноши

България ще играе на малкия финал на балканското първенство по волейбол за юноши старша възраст, след като загуби с 1:3 (20:25, 20:25, 25:17, 21:25) от Сърбия за 90 минути игра. Българските волейболисти започнаха лошо мача и в третия гейм капитанът Борислав Николов напусна за сметка на втория разпределител Добромир Димитров. Това доведе до 4 аса и 4 блокади за победа на 17 точки и скъсяване на дефицита в геймовете. В четвъртия гейм обаче сърбите достигнаха до пробив в самия край и спечелиха на 21 точки. С това те си осигуриха място на финала ...