08/08/10 15:10

Новият холандец в Левски е вкарвал гол на "Армията"

Новият холандец в Левски Сержиньо Грийн вече е отбелязвал гол на стадиона на вечния съперник на "сините" - "Българска армия". Това става на 14 септември 2006 година, когато със своя тогава Фейенорд Грийн играе с номер 18 срещу Локомотив Сф за Купата на УЕФА. Железничарите повеждат сензационно с 2:0, но в края на полувремето холандците намаляват на 2:1 след измислена дузпа, дадена от норвежкия съдия. През втората част именно Грийн се възползва от единствената грешка на Локо Сф и в 60-ата минута е оставен непокрит при корнер и бележи с г...