08/08/10 00:03

Фалстарт за шампиона Марсилия, Лион се измъчи

Шампионът на Франция Олимпик Марсилия започна новия сезон в Лига 1 с фалстарт, след като загуби с 1:2 при домакинството си на Каен. Воденият от Дидие Дешан отбор си навлече гнева на пълните трибуни на стадион „Велодром” след пошлата продукция в първия шампионатен мач. Гостите поведоха в 52-та минута с попадение на Сеубе. Футболистите на Марсилия се вдигнаха на щурм и успяха да изравнят в 77-та след гол на Самаса. Все пак Каен стигна до победата в срещата след решителен гол на Ел Араби в 86-та минута. Лион не успя да преодолее съпротивата н...