08/11/10 21:19

Дик Адвокат: Винаги е важно да победиш в първия мач

След победата над България с 1:0 селекционерът на руския национален отбор Дик Адвокат каза, че за него е било важно да победи в дебютната си среща начело на „сборная”. „Винаги е важно да се спечелиш първия мач”, каза на пресконференцията Дик Адвокат. „Това е добър резултат, а отборът ни показа, че е концентриран. Знаем върху какво трябва да работим, трябва да подобрим играта си. Но аз мисля, че това не е голям проблем”. „През второто полувреме играхме малко по-добре, отколкото през първото. През първото полувреме играхме доста открито. Като ц...