08/14/10 20:26

Монтана записа първа победа, Миньор крета без точки

Отборът на Монтана записа първа победа от началото на новия шампионат, след като записа успех като домакин на Миньор Перник с 3:1. Отборът на Атанас Джамбазки си заслужи трите точки, с по-убедителната игра от своя съперник. В 20-та минута Наков подаде към Едуардо, който изведе с техничен прехвърлящ пас Мирослав Антонов. Нападателят от своя страна не остави никакви шансове на Ивайло Иванов за 1:0. При този резултат приключи първото полувреме, но през второто зрителите видяха още три гола. Първият от тях бе за гостите от Перник, които направиха...