08/16/10 23:58

Бербо наказа Нюкасъл, пак показа, че е световна класа

Българският нападател на Манчестър Юнайтед Димитър Бербатов бе важна част от класическата победа на „червените дяволи” над Нюкасъл. Стрелецът вкара първия гол за селекцията на Сър Алекс в новия шампионат. Нападателят излезе като титуляр в атаката на тима, заедно с другата звезда Уейн Рууни. Голмайсторът от Благоевград бе точен в 33-та минута, когато получи пас отдясно в наказателното поле. Митко овладя топката елегантно с левия крак и стреля точно с десния. Вратарят на Нюкасъл Стив Харпър плонжира, но това не му донесе успех, топката попадна в...