08/18/10 15:59

Баскетболистите ни временно първи в групата, женският тим остава трети

България оглави класирането в групата от евроквалификациите по баскетбол при мъжете след снощния успех над Португалия. Баскетболистите ни са с осем точки, колкото имат Полша и Грузия от три победи и две загуби. Белгия е четвърта със 7 точки, но и мач по-малко, а португалците са последни с нито една победа до момента. Полша надви Белгия снощи като домакин с 67-58 точки след силни изяви на Марчин Гортат и Мачей Лампе. Поляците гостуват на Португалия в следващия кръг на 20-ти август, а Грузия приема Белгия. България ще има малко повече време за п...