08/20/10 08:47

Ювентус на 99% при ЦСКА в групите на Лига Европа

Както българският ЦСКА, така и италианският гранд Ювентус изглежда си осигури място в групите на Лига Европа след успех в първия плейофен мач. Бианконерите победиха с 2:1 при гостуването си на Щурм Грац и само мегасензация на реванша може да ги лиши от участие в основната схема на турнира. Юве започна добре мача и в 15-ата минута Леонардо Бонучи с глава откри резултата след добро центриране на Диего от корнер. Момчетата на Луиджи дел Нери позволиха изравняване осем минути преди края на мача в Австрия, когато Гордън Шилденфелд отклони топката сл...