08/21/10 19:56

Първи успех за Сливен през сезона

Отборът на Сливен записа първа победа през сезона, надделявайки с минималното 1:0 като гост на Академик в София в мач от четвъртия кръг на А група. Единственият гол в срещата падна през първото полувреме и бе дело на Деян Христов след добър пробив и пас на Миранда. Двубоят започна добре за Академик, който домакинства на стадион „Славия” в Овча купел, и още в първите минути имаше няколко шанса за гол. В основата на повечето опасни ситуации пред вратата на Сливен бе Иван Редовски, който обаче така и не съумя да се разпише. Резултатът бе открит...