08/22/10 16:30

Караславов игра при категорична победа на Гройтер Фюрт

Българският футболист Асен Караславов взе участие при победата с 4:1 на своя Гройтер Фюрт над Карлсруе. Защитникът се появи в игра в 65-та минута на срещата при резултат 2:1, след като замени Пекович. Двубоят бе част от първия кръг на Втора Бундеслига. Гройтер Фюрт надигра тотално своя съперник. Още в 16-та минута домакините започнаха головото шоу пред собствена публика с попадение на Нехриг. В 24-та Дани Шахин удвои, а силите на Карлсруе стигнаха само до едно попадение, което дойде в 59-та минута. След това отново Гройтер Фюрт продължи да а...