08/22/10 19:52

Локо Пловдив и Литекс си вкараха четири гола, но не успяха да превземат върха

Локомотив Пловдив и Литекс завършиха при равенство 2:2, като всичко интересно в двубоя от четвъртия кръг на А група на Лаута се случи през първото полувреме. С хикса помежду си и двата отбора пропуснаха да се изкачат на върха в класирането, където щеше да бъде някой от тях, ако беше взел трите точки в днешния мач. Гостите от Ловеч откриха в осмата минута. Христо Янев центрира много добре, на първа греда Вилфред Нифлор се извиси и стреля точно в долния ляв ъгъл на вратата на Флориан Лучини. Черно-белите изравниха бързо, след като удар на Юнес Бе...