08/23/10 22:07

АИК падна в последната минута, идва в лошо настроение за мача с Левски

Съперникът на Левски в Лига Европа АИК Стокхолм загуби нещастно мача си с Йоребро в местното първенство. Момчетата на Алекс Милър паднаха с 0:1, като голът за другия тим падна в 90-та минута на срещата. Единствения гол реализира босненският халф на Йоребро Нордин Герзич. Поражението със сигурност ще се отрази лошо на Алекс Милър и компания, защото отборът на АИК отново е в близост до опасната зона. Мениджърът на АИК направи само две промени в състава си в сравнение с двубоя от Лига Европа с Левски. На пейката останаха Ягне и Енгблом, като пос...