08/24/10 16:54

АИК идва с най-доброто, шведските фенове се отказаха от мача с Левски

Журналистът Саджей Дът коментира пред Гонг подробности от последния мач на АИК в местното първенство. Той работи на свободна практика за основните вестници в Стокхолм. Дът пише новините от Швеция и в сайта на УЕФА. Журналистът се съгласи да коментира изявите на АИК в снощния мач срещу Йоребро, който момчетата на Алекс Милър загубиха с 0:1. -Загубиха с последния удар в мача. В 94-та минута имаше пряк свободен удар, с който им вкараха гол. До тогава имаха превъзходство. Накрая дойде този пряк свободен удар и така АИК загуби. Това, което мога да ...