08/24/10 09:09

Стойчо Младенов разби вицешампиона на Египет

Втора домакинска победа в настоящето първенство на Египет постигна водения от Стойчо Младенов тим на ЕНППИ. Този път бе победен с 3:1 миналогодишният вицешампион на Египет и един от най-популярните тимове там Земалек. Отборът на Младенов успя да обърне резултата, след като гостите поведоха още в 4-а минута на мача. До почивката обаче домакините изравниха с попадение на Абул Ела. Малко след стартирането на второто полувреме, ЕНППИ поведе след гол на Насеф. Последваха множество пропуски за играчите на българският наставник, за да се стигне до т...