08/27/10 00:01

Тасевски: Ако играем така, никой не може да ни бие на Герена

Дарко Тасевски определи като „голям” мача на Левски срещу АИК, класирал „сините” за групите на Лига Европа. Македонският национал изрази увереност, че с такава игра Левски е непобедим у дома. „Голям мач за нас, получихме нелеп гол, случва се, важното е, че бихме и успяхме да обърнем резултата. Треньорът ни каза на почивката да продължаваме в същото темпо и бяхме убедени, че ще успеем”, заяви Тасевски. „Обърнахме с дух и сърце, като играем така според мен тук никой не може да ни бие. Като влезем на терена и както сме всички заедно, нещата се п...