08/29/10 19:38

Русия с цял мач, Стоянов сменен след 26 минути при загуба от ЦСКА Москва

Защитникът Иван Иванов игра цял мач за Алания Владикавказ при загубата с 1:2 като гост на ЦСКА Москва в мач от 19-ия кръг на Висшата лига на Русия. Другият българин в състава на Алания - халфът Иван Стоянов, пък влезе в игра на почивката на мястото на Дио Уилямс, но след само 26 минути на терена бе заменен от Марат Бикмаев в 72-ата. ЦСКА поведе с 2:0 на стадион Химки с голове на Сейду Думбия в петата минута и бившия футболист на Манчестър Юнайтед Зоран Тошич в 69-ата. Георге Флореску вкара почетното попадение за домакините в 92-ата минута от ду...