09/04/10 00:48

Швейцария загря с 0:0 за Англия

В приятелски мач по футбол националните отбори на Швейцария и Австралия завършиха 0:0, като и двата отбора пропуснаха доста голови положения. Капитанът на швейцарския национален отбор Александър Фрай пропусна дузпа през второто полувреме, а съперникът ни в квалификациите за Евро 2012 игра без контузените Хакан Якин и Транкило Барнета. Вратарят Диего Беналио, който игра на Мондиал 2010, също отсъстваше. Роденият в Англия Скот Сътър направи дебют за националния отбор на Швейцария, като влезе на почивката на мястото на Гьокхан Инлер. Във вторник Ш...