09/08/10 13:44

Левски може да подобри рекорд в Европа срещу Гент

Отборът на Левски може да подобри своето постижение по поредни мачове без поражение в европейските клубни турнири. Ако „сините” не загубят от белгийския си противник идния четвъртък, ще запишат серия от осем мача без поражение. Предишното върхово постижение застъпва два сезона. Поредицата стартира през 2002, когато Левски печели в редовното време срещу Щурм Грац с 1:0. „Сините” отпаднаха след изпълнение на дузпи, но в 90-те минути взеха мача. Следващия сезон Левски елиминира без да допусне загуба отборите на Атирау, Апоел Рамат Ган и Славия П...