09/08/10 22:47

Наказателната акция на Турция продължава, ще има балкански полуфинал

Турция попиля Словения на четвъртфинал на Световното първенство по баскетбол, и след категорична победа с 95:68 осигури на феновете в Истанбул балкански полуфинал – срещу Сърбия. Освен в първите три-четири минути, нямаше никакво съмнение кой ще е крайният победител, а когато атаките на Словения спряха да намират коша, вече всякаква интрига се изпари. Зала „Синан Ердем” пак бе шестият играч на турския състав, пълна до горе, и готова за битка, макар такава да не се състоя. Активна защита и феноменална стрелба позволиха на Турция да излезе напр...