09/08/10 00:01

Португалия отново се изложи, Хунтелаар пак герой за Холандия

След като на старта на квалификациите направи равенство 4:4 у дома с Кипър, Португалия продължи да разочарова и загуби с 0:1 от Норвегия като гост във втория си двубой от Група H. Въпреки липсата на суперзвездата си Кристиано Роналдо, иберийците бяха по-активният тим на стадиона в Осло, но за цял мач отправиха едва един точен изстрел към вратата на домакините. Единственото попадение в двубоя норвежците вкараха в 21-ата минута чрез Ерик Хусеклеп и излязоха начело в класирането с пълен актив от 6 точки. В другата среща от потока Дания очаквано би...