09/08/10 00:19

Франция сложи край на срамната серия, Италия вкара 5

Франция изглежда най-после сложи край на черната си серия, започнала от скандалите по време на лагера на тима и трагичното представяне на Мондиал 2010, продължили със загуба с 0:1 в Париж от Беларус на старта на квалификациите за Евро 2012. Водените вече от Лоран Блан петли победиха с 2:0 като гост Босна и Херцеговина, а попаденията в Сараево вкараха Карим Бензема в 72-ата минута и Матийо Валбуена в 78-ата. В другите мачове от Група D Беларус и Румъния направиха 0:0, а Албания победи у дома Люксембург с 1:0 и е изненадващ лидер с 4 точки, колко...