09/11/10 18:51

Берое се изравни на върха с Черноморец

Берое се изравни на върха в А група с Черноморец Бургас, след като заралии постигнаха рутинна победа с 2:0 при домакинството си на Калиакра Каварна от шестия кръг. Двубоят се игра пред около четири хиляди зрители. Мачът започна отлично за домакините, които още в 4-та минута поведоха в резултата, след като Стефан Велев центрира от корнер в наказателното поле на Калиакра, след което Евгени Йорданов от воле засече топката, която тупна пред Господинов и влезе във вратата му. До края на полувремето футболистите на Берое имаха надмощие, но пропуски...