09/11/10 08:36

Лукойл Академик победи Ямбол в контрола

Шампионът в Националната баскетболна лига Лукойл Академик спечели контролата си с Ямбол.В зала Диана "студентите" се наложиха с 81:66, въпреки че изоставаха с 18:30 през първата част. До края на полувремето обаче възпитаниците на Йовица Арсич не само наваксаха разликата, нои и натрупаха аванс - 10 точки преди почивката - 47:37. До края на мача Лукойл Академик нямаше проблеми и спечели победата. 18 точки за успеха вкара Брендън Боуман, а 14 - сънародникът му Доминик Джеймс. Боуман записа и 8 борби, а Джеймс - 7 асистенции. С по 11 точки се отли...