09/11/10 22:09

Мачът на Ники Михайлов и Твенте прекратен заради псувни по повод на съдията

Мачът от петия кръг на Ередивизие между отборите на Венло и Твенте бе прекратен за около четвърт час заради обидни реплики от страна на феновете на шампиона на Холандия към съдията Том ван Сихем. Двубоят все пак бе подновен, а в крайна сметка Твенте се поздрави с труден успех с 2:1. Българският национал Николай Михайлов игра за Твенте и се представи отново на ниво. Гостите от Еншеде поведоха в резултата в 29-та минута с попадение на Бриан Руис. Футболистите на Венло се добраха до равенството в 42-та минута, когато получиха право да изпълнят ...