09/12/10 16:58

Домо игра 74 минути, Херта продължава без грешка

Българският национал Валери Домовчийски игра 74 минути при успеха на Херта с 3:1 над Арминия Билефелд. Наставникът на домакините от Берлин Маркус Бабел отново пусна юношата на Левски като полузащитник, както го прави от началото на сезона. Херта имаше летящ старт в двубоя и поведе с 2:0 още в 7-та минута. Точни бяха нападателите Фриенд и Рамос. След паузата „Старата дама” заби още един гол, който отново бе дело на Фриенд. В края ветеранът Оливър Ньовил оформи крайния резултат в мача от Втора Бундеслига – 3:1 за Херта Берлин. Столичани продъл...