09/16/10 22:52

Владо Стоянов не стигна на Шериф, свой наказа Атлетико в Солун

Българският национал Владислав Стоянов бе титуляр и игра цял мач за Шериф Тираспол, но тимът му загуби с 1:2 гостуването си на холандския АЗ Алкмаар. И трите попадения бяха дело на футболисти на домакините, след като Йохан Берг Гудмундсон откри в 14-та минута, а Хектор Морено си отбеляза автогол в 68-та. Финалният натиск на АЗ даде резултат и в 83-та минута Кю Ялиенс донесе успеха за холандците в тази група Е. В другия мач от групата Динамо Киев и БАТЕ Борисов направиха 2:2. Интересен резултат се получи в Солун, където Арис се опря на Атлетик...