09/16/10 22:26

Ювентус едва измъкна хикс от Лех Познан

Ювентус и Лех Познан направиха драматично реми 3:3 в първата си среща от група А на Лига Европа. „Старата госпожа” вкара шест гола в последните си два мача, но така и не регистрира победа, след като и в неделя завърши 3:3 със Сампдория. „Бианконерите” бяха шокирани от полския си съперник на свой терен, и след половин час игра вече изоставаха с 0:2, след две попадения на Рудневс. Първо Фелипе Мело свали Кривец в пеналта и реферът посочи бялата точка, откъдето голмайсторът откри. В 31-та минута отново Рудневс се възползва от оголената защита на ...