09/17/10 09:44

Анри контузи вратар при радост след гол

Нападателят на американския Ню Йорк Ред Булс Тиери Анри контузи вратаря на Далас Кевин Хартман, след като изрита топката от радост след попадение на неговия тим.Мехди Балучи вкара гол за Ред Булс точно преди почивката, с което изравни 1:1, а в радостта си от гола Анри изрита силно топката. Вратарят на Далас Хартман сложи крака си на пътя на топката и травмира коляното си. След мача се разбра, че стражът е разтегнал връзки. „Понякога обичам да ритна топката обратно в мрежата след гол”, заяви Анри след двубоя. „Той сложи крака си от другата стра...