09/17/10 13:41

Божинов реализира гол в контрола, стяга се за мача с Дженоа

Българският национал Валери Божинов реализира попадение в контрола на неговия клубен тим Парма. „Дуковете” победиха състава на Крочати Ночето с 4:1, а Валери се включи пред второто полувреме. 11 минути преди края на срещата българинът бе точен за 3:0. Преди това за Парма голове вкараха Джовинко и Анджело. Малко преди края противникът на „дуковете” намали, а в след това резултатът бе оформен от Кандрева, който отбеляза за крайното 4:1. Този уикенд Божинов и компания приемат Дженоа. Валери се бори за титулярно място с Ернан Креспо, като на тоз...