09/17/10 01:05

Янчев: Играхме много добре, не очаквах толкова положения

Капитанът на ЦСКА Тодор Янчев заяви, че „червените” не са заслужавали да загубят гостуването си на Бешикташ, имайки предвид многото създадени положения пред вратата на турците. В крайна сметка ЦСКА отстъпи с минималното 0:1, като допусна гол в последната минута. Това бе 40-ият мач за Янчев в европейските клубни турнири за ЦСКА, което го прави абсолютен рекордьор по този показател. „Не заслужавахме изобщо да заслужим този мач. Играхме много добре, създадохме много положение и имахме синхрон във всички линии. Познавахме силните страни на Бешикт...