09/18/10 18:40

Опашкарят Щутгарт си оправи головата разлика срещу Борусия М

Последният във временното подреждане на Бундеслигата Щутгарт записа първи три точки в първенството, разбивайки гостуващия Борусия Мьонхенгладбах със 7:0. Хеттрик за домакините записа Павел Погребняк. Именно руснакът започна головата фиеста във втората минута, когато бе открит резултатът. Недермайер покачи на 2:0 двадесет минути по-късно. Втората част започна с нови две попадения на Погребняк, а до края на срещата точни бяха още Кузманович, Делпиере и Чиприан Марика. Българският национал Илиан Мицански не взе участие при равенството 2:2 на св...