09/18/10 18:57

Сливен с шеметна първа домакинска победа

Сливен разби Видима Раковски с 6:1 в мача от 7-ия кръг в А група на стадион „Хаджи Димитър”. Така „войводите” записаха първа домакинска победа от началото на новия сезон. Така, след успеха Сливен зае 13-то място с актив от 7 точки, а Видима е на 14-та позиция с 5. Хеттрик за домакините записа Деян Христов. Първото попадение в срещата падна още в 1-та минута, когато Христов засече центриране от фаул на Иван Коконов и вкара за 1:0. След двадесет минути игра гостите успяха да се върнат, макар и за кратко в двубоя. След груба грешка на Евгени Ка...