09/18/10 21:30

Черна котка мина път на Арсенал

Съндърланд измъкна равенство 1:1 при домакинството си на Арсенал от петия кръг на Премиършип. „Черните котки” стигнаха до изравнителното попадение в срещата в 94-та минута. Мачът започна равностойно, но Арсенал успя да поведе в резултата в 13-та минута с доста комичен гол. Антон Фърдинанд се опита да изчисти топката, но бе добре пресиран от Фабрегас, в чиито крак се удари кълбото, което прехвърли излезлия напред вратар на Съндърланд Миноле и влетя в мрежата му. След гола на Фабрегас, футболистите на Съндърланд взеха инициативата и създадоха м...