09/24/10 22:24

Ацо Тодоров: След 3 седмици ще бъдем много по-добри

Старши треньорът на баскетболния Рилски спортист Александър Тодоров сподели след поражението в контролата срещу Левски, че тимът му има достатъчно време за подготовка и сработване на новите играчи, а след три седмици ще е много по-добър от показаното тази вечер в зала „Универсиада”. „Изиграхме лошо първо полувреме, когато имахме 15 загубени топки за 20 минути. Левски в резултат на тези грешки натрупа преднина от 9 точки, която както видяхте не успяхме да стопим до края. Все още сме рано в подготвителния период. Като защита горе-долу срещу отбо...