09/25/10 21:19

Бешикташ би с късен гол, Ивелин Попов игра за успех на Газиантеп

Бешикташ се наложи с 2:1 над Анталияспор в среща от турското първенство. Съперникът на ЦСКА в Лига Европа отново вкара късен гол и едва в 90-та минута измъкна успеха. „Черно-белите” продължават без грешка на свой терен на „Инюню”. След нулево първо полувреме, Бобо откри резултата 10 минути от началото на второто. В 67-та обаче резултатът бе изравнен от Тита, и Анталия бе много близо да си тръгне от Истанбул с точка. Отново Бобо обаче спаси Бешикташ, и вкара победен гол в последните секунди от срещата. Бешикташ игра в състав: Арикан, Аурелио (...