09/26/10 00:56

Барса се справи с Атлетик и задмина Реал

Барселона победи без проблеми Атлетик Билбао с 3:1 в мач от петия кръг на испанската Примера дивисион. По този начин каталунците изпревариха Реал Мадрид, след като „белият балет” не успя да победи Леванте. Двубоят на „Сан Мамес” премина изцяло под диктовката на гостите, които въпреки липсата на Лео Меси си правеха, каквото искат и без особени усилия стигнаха до трите точки. Задачата на каталунците бе улеснена в 34-та минута, когато Фернандо Аморебиета получи директен червен картон и остави съотборниците си с човек по-малко. Първият гол в мач...