09/26/10 23:02

Левски добави още три точки на върха, взе своето от Берое

Левски се наложи с 2:1 срещу Берое в късния неделен мач от 8-я кръг на А група и увеличи актива си на върха в елита на 21 точки, с три пред втория Локо София и пет пред Литекс. „Сините” изиграха много силно първо полувреме, подпомогнати от изцяло дефанзивната тактика, възприета от Берое. Старозагорци допуснаха и второ поредно поражение, но и гостуваха за втори пореден мач. След осем срещи, Берое е на седма позиция с 13 точки. Левски стартира ударно двубоя, създаваше интересни положения, и почти всичките 45 минути преминаха в половината на Бер...