09/26/10 20:17

Съперникът на Левски – Лил, с равенство във Франция

Съперникът на Левски в Лига Европа – Лил, записа равенство в шампионата на Франция. В мач от Лига 1, отборът завърши 1:1 като гост на Тулуза. Домакините бяха доста по-активни почти през целия мач, отправиха повече удари към вратата на своя противник, но успяха да стигнат само до хикса в този мач. Лил поведе в резултата в 27-та минута на срещата от 7-я кръг. Попадението за гостите вкара Гервиньо. При този резултат приключи и първото полувреме, но след почивката Тулуза стигна до равенството, след като Антоан Дево се разписа за крайното 1:1 в 75-...