09/26/10 21:34

Терек и Благо отстъпиха на Локомотив

Българският национал Благой Георгиев и неговият Терек Грозни претърпяха поражение с 1:2 от Локомотив Москва в мач от 22-я кръг на руското първенство. Полузащитникът започна като титуляр и остана на терена до самия край на двубоя. В 58-та минута, прегорял от случващото се в мача, Благой Георгиев получи жълт картон за оспорване на съдийско решение. Домакините започнаха мача повече от добре, след като получиха право да изпълнят дузпа още в 3-та минута. Точен за 1:0 бе Алиев. Гостите от Терек успяха да изравнят в 20-та минута. Асилдаров изведе до...