09/28/10 19:20

Моника Минчева играла на инжекции в Москва

Българската националка Моника Минчева е играла с температура по време на световното първенство в Москва по художествена гимнастика, което се проведе миналата седмица. Грацията ни е била болна и се е състезавала на инжекции и с антибиотици. Моника Минчева зае 22-о място в многобоя на шампионата на планетата, който се проведе в руската столица. Въпреки това, старши треньорът на националния отбор Илиана Раева остана доволна от представянето на гимнастичката, като се има предвид и състоянието й. Класирането сред първите 24 състезателки даде прав...