09/29/10 23:39

Тотнъм вкара 4 гола на Михайлов, Интер смачка Вердер

Въпреки добрите изяви на своя вратар Николай Михайлов, Твенте загуби с 1:4 гостуването си на Интер в мач от група А на Шампионската лига. В другата среща от групата еврошампионът Интер се справи категорично с 4:0 срещу Вердер Бремен. В Лондон Михайлов изигра 90 минути, като спаси доста положения пред своята врата, включително и дузпа на Рафаел ван дер Ваарт. Съдията Тере Хауге обаче свири още две дузпи за „шпорите”, реализирани от Роман Павлюченко. Ван дер Ваарт пък се реваншира за пропуска като откри резултата в мача. В началните минути на м...