10/01/10 20:19

Вальо Илиев с нов гол в Румъния, Бадема с цял мач

Валентин Илиев вкара третия си гол от началото на сезона в румънския шампионат при домакинската победа на неговия Университатя Крайова с 3:0 над Университатя Клуж. Бившият бранител на ЦСКА бе точен за 2:0 в 11-ата минута, след като още в 5-ата Махай Дина бе дал преднина на домакините. Крайното 3:0 оформи Джулиъс Уобей в 54-ата минута. Завърналият се в националния отбор при Лотар Матеус Илиев получи жълт картон в 68-ата минута, а в 74-ата бе заменен от Мариус Куика. Цял мач за Университатя Крайова изигра другият българин в отбора на Виктор Пицур...