10/01/10 22:46

Намалиха наказанието на Мексес

Наказанието на защитника на Рома Филип Мексес от три мача бе намалено на само две срещи, обявиха от Италианската футболна федерация днес. Френският национален бранител бе изгонен при загубата с 1:2 от Бреша за два жълти картона за две груби влизания срещу бразилеца Едер. Мексес обаче не бе съгласен със съдийското решение и на път към съблекалните обиди четвъртия рефер, като неговата попръжня бе уловена от телевизионните камери и той получи наказание да не играе в три двубоя на вълците. Фелип Мексес не игра при победата над 1:0 над Интер миналия...