10/02/10 18:06

Берое и Пирин се разотидоха с мир

Отборите на Берое и Пирин не успяха да се победят и завършиха 0:0 в мач от 9-я кръг на А група. Въпреки желанието и на двата тима да вземат трите точки, мачът, който се игра в Стара Загора, приключи без да бъде отбелязано попадение. Домакините започнаха доста по-активно мача. Момчетата на Илиан Илиев наложиха натиск в началните минути и видимо търсиха повече попадението поне до почивката. Още в 5-та минута Владислав Златинов отправи първия удар към вратата на съперника, но топката излезе в аут. Първото по-опасно положение за Пирин дойде в 13...