10/03/10 19:03

Победната серия на Васлуй свърши с хикс

Серията от три поредни победи на Васлуй бе прекъсната от Газ Метан Медияш, като двата състава не успяха да си вкарат гол и завършиха 0:0 в среща от 10-я кръг на румънското първенство. За Васлуй цял мач играха Живко Миланов и Станислав Генчев, като последният бе записан в тефтерчето на рефера в 29-та минута, когато получи жълт картон. Васлуй е на шесто място в класирането с 15 точки, а Газ Метан е четвърти с една точка повече. След доброто начало на сезона, Газ Метан е само с една победа в последните шест кръга, и това го откъсна от лидерите ...