10/04/10 10:54

Еврофутбол: Уелс и България с равни шансове

Българският национален отбор по футбол е с равни шансове за победа над Уелс при гостуването си на островитяните в квалификация за Европейското първенство през 2010 година. Дебютният двубой на новия селекционер на Лъвовете – Лотар Матеус, е част от програма „Супершанс” на предстоящия тираж № 80 за вторник-четвъртък, 05-07.10.2010 г. на „Еврофутбол”: Уелс – България “1” – 2.25 “Х” – 2.95 “2” – 2.25 В същата програма попадат и третите мачове на ЦСКА и Левски в груповата фаза на Лига Европа. Червените са фаворити като домакини срещу Рапид Виена, ...