10/05/10 22:04

Сърбите: Много сме горди, че сме на полуфинал

Капитанът на националния отбор на Сърбия по волейбол Никола Гърбич смята, че единствено огромното желание е изпратило неговия тим на полуфиналите на Световното първенство в Италия. „Плавите” намериха място в следващия етап, след като победиха Русия с 3:1 гейма. „Играхме добре, поздравявам всички мои съотборници за големите сърца. Много съм горд, ако искаш златото, трябва да побеждаваш във всеки мач. Мисля, че Русия е силен отбор, но бях изненадан от загубата им от Испания”, сподели лидерът на Сърбия. От своя страна треньорът на тима Игор Кола...