10/09/10 00:29

Капитанът на Уелс: Българите вкараха в точния момент

Капитанът на Уелс Ашли Уилямс бе много разочарован след загубата от България. Според него островитяните е трябвало задължително да спечелят. Уилямс смята, че българите са вкарали гола си в точния момент, което им е донесло победата. „Тази загуба е болезнена както за феновете, така и за нас, футболистите. Просто нямам думи. Знам само, че съм доста разочарован”, заяви Уилямс. „През първото полувреме играхме доста силно и имахме няколко положения, но така и не успяхме да вкараме гол. Българите свикнаха с обстановката и вкараха своето попадение в ...